Ubytovanie v Hlohovci - miestna časť Šulekovo


Foto

Ubytovanie v Hlohovci - miestnej časti Šulekovo

Ubytovanie je poskytované v súkromí - v rodinnom dome, ktorý sa nachádza v meste Hlohovec - v miestnej časti Šulekovo, na Sereďskej ulici č. 61. Poskytuje komfortné ubytovanie až pre 10 osôb, ideálne pre skupinu robotníkov, či cestujúcich kvôli práci. Z objektu je dobrá dostupnosť do okolitých miest: Leopoldov, Trnava, Piešťany, Sereď, resp. obcí Jaslovské Bohunice, Madunice... Šulekovo (miestna časť Hlohovca) poskytuje i výborné napojenie na diaľnicu D1 (2,5km) a následne na hlavné smery - mesto Bratislava (65km) a Žilina (138km).

Je tu pre Vás pripravených 10 samostatných postelí v 3 spálňach a to v dvojlôžkovej, trojlôžkovej a päťlôžkovej. K dispozícii je spoločenská miestnosť s jedálenským posedením, televízorom a rádiom, ktorá je spojená s plne vybavenou kuchyňou. Nájdete tu chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, elektrický sporák, umývačku riadu a kuchynský riad. K dispozícii sú tiež 2 spoločné kúpeľne, kde v jednej nájdete rohovú vaňu, práčku, umývadlo a toaletu a v druhej sprchovací kút a toaletu.

Objekt je bezbariérový a platí tu zákaz fajčenia.

Vo vonkajšej časti objektu nájdete zimnú záhradu s posedením, ideálnu na trávenie spoločných chvíľ. Parkovanie je bezproblémové a je možné priamo vo dvore pre 4 až 5 áut.

Ubytovanie je veľmi dobre dostupné, reštaurácia sa nachádza v pešej dostupnosti 100 metrov, obchody 200 metrov a autobusová zastávka je vzdialená len 20 metrov. Širšiu občiansku vybavenosť (nákupné centrá, kultúra, úrady, lekár...) poskytuje samotné mesto Hlohovec.

Cena ubytovania - dohodou.Kontakt

Sereďská 61
920 03 Hlohovec - Šulekovo

0911 616 167
0948 616 167
0911 676 161

tatiana.rebrova@gmail.com

www.ubytovanievhlohovci.sk